Zostań klientem korporacyjnym
Wyślij zapytanie

  Best Western Hotel Felix

  BEST WESTERN HOTEL FELIX *** W WARSZAWIE

  Best Western Hotel Felix powstał z myślą spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów biznesowych. Pokoje gościnne zapewnią komfortowy wypoczynek, natomiast nowoczesne centrum konferencyjne pozwoli podnieść efektywność pracy.

  Do Waszej dyspozycji oddajemy 228 przestronnych pokoi w centrum Warszawy oraz profesjonalne zaplecze konferencyjne, na które składają się 3 duże sale konferencyjne oraz 6 sal warsztatowych

  Pobierz folder hotelu

   

  KOMFORTOWE POKOJE

   

  Zapewniamy najwyższy standard pokoi tak, aby nocleg w naszym hotelu przyniósł relaks i wypoczynek po obfitym w wydarzenia dniu.

  Do dyspozycji gości udostępniamy aż 228 jednoosobowych i dwuosobowych pokoi w Warszawie. Elegancki wystrój i funkcjonalne wyposażenie odnajdą Państwo w standardach: LUX, PREMIUM LUX, STUDIO oraz STUDIO LUX.

   

  RESTAURACJA NOVA I KLUB AFTER FIVE

  Wiemy, że po pełnym zajęć dniu nasi goście chcą spędzić czas w przyjemnej, relaksującej atmosferze. Wiemy także, że podczas wyjazdów służbowych najważniejsze rozmowy odbywają się często nie w trakcie oficjalnych spotkań, ale "po godzinach".

  Dlatego też naszym gościom proponujemy dania kuchni polskiej i kontynentalnej w restauracji Nova, mistrzowsko przygotowane drinki w Lobby Barze oraz relaks w klubie After Five. Zaplecze gastronomiczne hotelu Best Western Felix polecamy nie tylko zatrzymującym się u nas gościom. Jest to bowiem doskonałe miejsce na organizację bankietów, imprez integracyjnych i okolicznościowych, a także wesel w Warszawie.

  KARTA MENU

  KONFERENCJE I SZKOLENIA W WARSZAWIE

  Hotel dysponuje trzema salami konferencyjnymi (Haga, Nicea oraz Bruksela) wyposażonymi w klimatyzację i oświetlonymi światłem dziennym, z możliwością zaciemnienia na czas projekcji. Każda z sal może, w zależności od ustawienia, pomieścić maksymalnie od 70 do 120 osób.

  Oprócz dużych sal konferencyjnych, do Państwa dyspozycji oddajemy także sześć mniejszych, kameralnych sal warsztatowych. W każdej z nich może jednocześnie pracować ok. 15 osób.

  W hotelowym lobby mogą Państwo skorzystać z kiosku internetowego, a na życzenie obsługa udostępni także faks i ksero. W trosce o komfort uczestników spotkania hotel przygotował specjalne menu bankietowe z szerokim wyborem przekąsek, oraz gorących i zimnych napoi. Dodatkowo hotelowa restauracja Nova oferuje usługę pełnego cateringu z daniami lunchowymi.

  SALE KONFERENCYJNE

  @textColor
  @lightBgColor
  @midBgColor
  @darkBgColor
  @baseColor
  @brandPrimary
  @brandSuccess