Zostań klientem korporacyjnym
Wyślij zapytanie

  Best Western Kraków Old Town

  BEST WESTERN KRAKÓW OLD TOWN

  Usytuowany w ścisłym centrum starego miasta, w odległości kilku kroków od Rynku Głównego, Zamku Królewskiego na Wawelu oraz historycznej dzielnicy żydowskiej - Kazimierz.

  Taka lokalizacja, w bliskim sąsiedztwie licznych atrakcji turystycznych Krakowa zachęca Gości do długich spacerów zabytkowymi uliczkami, natomiast sąsiadujący z hotelem, rozległy park miejski „Planty”, okalający Stare Miasto, to idealne miejsce do odpoczynku.

   

  POKOJE

  W Best Western Kraków Old Town stawiamy na komfort wypoczynku i pracy. Hotel posiada 91 doskonale wyposażonych pokoi w różnych standardach: STANDARD, LUX, PREMIUM i SUPERIOR.

  Wszystkie pokoje niezależnie od standardu wyposażone są w:

  •LCD TV,
  •radiobudzik,
  •telefon,
  •suszarkę do włosów
  •bezpłatny dostęp do internetu
  •wszystkie pokoje są przeznaczone dla niepalących
  •zestaw do parzenia kawy lub herbaty

  Dodatkowo pokoje LUX posiadają kącik wypoczynkowy.

  Pokoje o najwyższym standardzie PREMIUM i SUPERIOR oferują   klimatyzację oraz oryginalne oświetlenie z możliwością regulacji kolorów i awangardowy wystrój.

   

  RESTAURACJA

  Przyjemność pobytu w naszym Hotelu dopełni wizyta w Restauracji Monopol, gdzie sezonowe specjały Szefa Kuchni, tradycyjne potrawy z Polski oraz smaki międzynarodowej kuchni skuszą najbardziej wybredne podniebienie. Eleganckie wnętrza klimatyzowanej restauracji doskonale pasują na biznesowe spotkanie przy lunchu, wykwintny obiadu lub uroczystą kolację. Dla zorganizowanych grup z przyjemnością przygotujemy menu na zamówienie.

  Śniadania w bogatej ofercie dań ciepłych i zimnych serwujemy codziennie w godzinach od 7.00 do 10.00.

  Restauracja Monopol zaprasza codziennie w godzinach od 15.00 do 23.00. 

  Drink Bar w godzinach 12.00 do 23.00.

  KONFERENCJE I SZKOLENIA

  Wiemy jak ważne jest, by Państwa spotkania biznesowe lub organizowane konferencje przebiegły w atmosferze profesjonalizmu i komfortu.

  Oferujemy dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne z możliwością organizacji seminariów, szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych. Sala Kameralna przeznaczona jest na spotkania w mniejszym gronie do 45 osób w układzie kinowym. Sala Parkowa natomiast może zaoferować miejsca dla 65 osób.

  Obie sale są klimatyzowane i wyposażone w bezprzewodowy dostęp do Internetu, TV, DVD, ekran, flipchart, projektor multimedialny

  Opcjonalnie dodatkowo płatne: nagłośnienie, pakiet konferencyjny: notatnik oraz długopis.

  Dla uczestników szkoleń i spotkań biznesowych istnieje możliwość zamówienia przerw kawowych w wielu wariantach, oraz cateringu dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

  W hotelowym lobby do dyspozycji Państwa pozostaje kiosk internetowy oraz kącik komputerowy, na życzenie gości recepcja umożliwi korzystanie z ksero oraz drukarki.

  @textColor
  @lightBgColor
  @midBgColor
  @darkBgColor
  @baseColor
  @brandPrimary
  @brandSuccess