Zostań klientem korporacyjnym
Wyślij zapytanie

  Best Western Hotel Galicya

  BEST WESTERN HOTEL GALICYA

  Best Western Hotel Galicya to nowoczesny, funkcjonalny i dostosowany do europejskich standardów obiekt - zaprojektowany ze szczególnym uwzględnieniem zorganizowanych grup turystycznych - niemniej jednak równie dobrze spełnia potrzeby wszystkich innych Gości. 
  Best Western Hotel Galicya znajduje się w pobliżu Ronda Matecznego, które skupia główne drogi dojazdowe od strony Zakopanego, Tarnowa i Katowic (obwodnica A-4 ), zaledwie 2 km od Wawelu, Kazimierza - historycznej dzielnicy żydowskiej oraz zabytkowej części Krakowa. Odległość od Rynku Głównego to 15 minut tramwajem.
  Hotel posiada 63 komfortowo urządzone pokoje o różnym standardzie.

   

  Pokoje

  Hotel posiada 63 komfortowo urządzone pokoje o różnym standardzie. W zależności od potrzeb nasi goście mają do wyboru pokoje STANDARD, PREMIUM lub SUPERIOR. Każdy z nich wyposażony jest w:
  telewizor LCD,
  radio-budzik,
  telefon,
  bezpłatne łącze internetowe WI-FI,
  łazienkę z prysznicem,
  suszarkę do włosów,
  wodę mineralną
  Dodatkowo pokoje PREMIUM posiadają sofę wypoczynkową oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty, a pokoje SUPERIOR wzbogacone są jeszcze o sejf, minibarek i podkładkę pod laptopa. 

   

  Restauracja

  W swoich nowoczesnych, klimatyzowanych wnętrzach Restauracja Galicya może pomieścić nawet 80 osób. Proponuje szeroki wybór wyśmienitych dań kuchni polskiej i europejskiej. Jest doskonałym miejscem na szybki, niedrogi lunch, uroczystą kolację czy spotkanie z przyjaciółmi. 
  Śniadania serwowane w formie bufetu szwedzkiego od 7:00 do 10:00.

  Konferencje i szkolenia

  Best Western Hotel Galicya dysponuje wielofunkcyjną, klimatyzowaną salą konferencyjną, z dostępem do światła dziennego, dla 80 osób, z pełnym wyposażeniem konferencyjnym, służącym w znakomity sposób organizacji konferencji, spotkań oraz treningów dla firm. Wysokiej jakości sprzęt techniczny przeznaczony do specjalistycznej obsługi konferencji, bardzo dobra jakość posiłków, serwowanych na zamówienie w trakcie spotkań oraz profesjonalna i doświadczona kadra zapewnią, że konferencja czy spotkanie, zorganizowane w hotelu Galicya będzie pełnym sukcesem. 
  @textColor
  @lightBgColor
  @midBgColor
  @darkBgColor
  @baseColor
  @brandPrimary
  @brandSuccess