Zostań klientem korporacyjnym
Wyślij zapytanie

  Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne PROMENADA

  CENTRUM KONFERENCYJNO-REKREACYJNE PROMENADA

  Centrum Konferencyjno – Rekreacyjne PROMENADA znajduje się nad Zalewem Zegrzyńskim, zaledwie 30 km od Warszawy. Otoczone lasami pozwala oddychać świeżym powietrzem i cieszyć się z pobytu na łonie natury. To również doskonałe miejsce na wycieczki- zarówno piesze jak rowerowe. Bogata oferta szkoleń, konferencji i meetingów integracyjnych sprawia, że centrum jest popularnym miejscem organizowani imprez o charakterze biznesowym.
  Promenada to także idealna przestrzeń dla różnego rodzaju eventów promocyjnych oraz imprez o sportowym charakterze. Dysponujemy wszelkim niezbędnym sprzętem (od namiotów po nagłośnienie) niezbędnym do przeprowadzenia eventu, integracji, firmowego pikniku czy okolicznościowego przyjęcia i zapewniamy wszechstronne wsparcie przy organizacji spotkania.

   

  Pokoje

  Centrum Konferencyjno – Rekreacyjne PROMENADA dysponuje szeregiem komfortowych pokoi. Goście mogą wybrać pobyt w jedno- lub dwuosobowym pokoju klasy „komfort”, dwuosobowym pokoju klasy „lux”, pokojach typu „studio” oraz w apartamentach biznesowych. Specjalnie dla potrzeb osób niepełnosprawnych przystosowano dwuosobowy pokój klasy „lux” znajdujący się na parterze. W ośrodku gościnę znajdą także goście podróżujący ze swoimi czworonożnymi pupilami. Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 do godz. 11:00.
  Pokoje posiadają przestronne łazienki gwarantujące maksimum wygody. Pastelowe barwy rozpogadzają wnętrze i wprowadzają do niego światło. Każdy pokój posiada telewizor, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Pokoje w standardzie „lux” mają mini-lodówki.

   

  RESTAURACJA

  Pizzerija Promenada to nowa odsłona naszej zimowej restauracji gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. W menu polecamy wybór prawdziwych pizz wg. sprawdzonej receptury naszego Szefa Pawła Biskupskiego, smakowite zupy i  pasty.   Przy stołach jednocześnie może zasiąść 200 gości. Do ich dyspozycji oddano również Country Saloon i Beach Bar, gdzie można porozmawiać przy smacznych drinkach i przekąskach. 
  Śniadania serwowane w formie bufetu w cenie od 25 zł. 
  Restauracja specjalizuje się w organizacji imprez tematycznych, w tym pikników filmowych i biesiad z Wikingami. Zapewnia również obsługę cateringową imprez plenerowych odbywających się na terenie Centrum.

  KONFERENCJE I SZKOLENIA

  Centrum Konferencyjno – Rekreacyjne PROMENADA dysponuje 10 salami konferencyjnymi, które – w zależności od ustawienia siedzeń i ewentualnego wykorzystania stołów, mogą pomieścić od 16 do 150 gości. W cenie wynajmu goście otrzymują dostęp do telewizorów, magnetowidów, ekranów, rzutników do folii i slajdów, flipchartów oraz tablic. Dwie największe sale posiadają klimatyzację oraz profesjonalne nagłośnienie. Uczestnicy spotkań mają możliwość skorzystania z telefonu, faxu, ksero oraz komputera z dostępem do Internetu znajdujących się w Business Center.
  CKR Promenada posiada duże doświadczenie w organizacji konferencji prasowych, wystaw i targów oraz szeregu innych usług związanych z wykorzystaniem zaplecza konferencyjnego. Profesjonalna obsługa imprez tego typu obejmuje również przygotowanie materiałów konferencyjnych.
  @textColor
  @lightBgColor
  @midBgColor
  @darkBgColor
  @baseColor
  @brandPrimary
  @brandSuccess