Zostań klientem korporacyjnym
Wyślij zapytanie

  Hotel Regent

  Hotel Regent

  Hotel Regent zlokalizowany jest w centrum miasta, w sercu dawnej żydowskiej dzielnicy Krakowa – Kazimierz. Piętnastowieczne, stylowe wnętrza zapewniają komfort XXI wieku i niepowtarzalny klimat. Goście obiektu mają wyjątkową okazję obcowania z kulturowym dziedzictwem Krakowa. Hotel posiada 39 pokoi (80 miejsc). Wszystkie pokoje posiadają łazienki (z kabiną prysznicową) oraz wyposażone są w telefon i telewizję satelitarną. Funkcjonalne a zarazem nawiązujące do zabytkowego charakteru obiektu wyposażenie pokoi zapewni gościom hotelu Regent najlepsze warunki do wypoczynku i pracy.

   

  Pokoje

  Pokoje w Regencie są dalekie od hotelowej surowości i anonimowości. Stawiamy na eleganckie, ale bardzo przytulne aranżacje. Tym, co je wyróżnia, są charakterystyczne dla Kazimierza akcenty żydowskie. Dużą wagę przywiązujemy również do detali i dodatków. 
  Dbamy o to, by goście mieli zapewniony najwyższy komfort wypoczynku oraz – jeśli do Krakowa przybyli w celach biznesowych – narzędzia ułatwiające pracę.
  Właśnie dlatego każdy z naszych 39 pokoi posiada własną łazienkę i jest wyposażony w:
  • telefon,
  • LCD TV,
  • radio-budzik,
  • bezprzewodowy dostęp do Internetu.

   

  Restauracja

  W Hotelu Regent zadbaliśmy o to, by niezwykła atmosfera towarzyszyła naszym gościom również podczas posiłków.
  Codziennie w godzinach od 7 do 10 serwujemy pyszne, różnorodne śniadania w formie bufetu. Przygotowujemy dania na ciepło, takie jak naleśniki z sosami, jajecznica czy kiełbaski, i na zimno. Do pieczywa podajemy zawsze świeże wędliny, sałatki, warzywa, a całość dopełniamy owocami.
  Z myślą o osobach, które dbają o zdrowie i figurę, podajemy również śniadania w wersji fit, urozmaicone wyselekcjonowanymi produktami bez tłuszczu, cukru czy glutenu.
  Restauracja jest czynna tylko w godzinach serwowania śniadań lub na specjalne zamówienie dla grup zorganizowanych.

  Konferencje i szkolenia

  Hotel Regent pomaga w organizacji konferencji, szkoleń i spotkań biznesowych. Udostępniamy elegancką Salę Kominkową, w której z powodzeniem zmieści się 30 osób. W zależności od charakteru spotkania (dyskusja przy stole, prezentacja z wykorzystaniem rzutnika, warsztaty) miejsca siedzące można ustawić w czterech różnych wariantach: wokół stołu, w podkowę, jak w teatrze i klasowo.
  Sala Kominkowa to miejsce, które udowadnia, że konferencja nie musi być wydarzeniem sztywnym i oficjalnym, z którego pamięta się jedynie niewygodne krzesła i mocne, nużące oświetlenie. Organizując szkolenie czy spotkanie biznesowe w hotelu Regent, wykażesz się kreatywnością i pozytywnie zaskoczysz swoich klientów i kontrahentów.
  @textColor
  @lightBgColor
  @midBgColor
  @darkBgColor
  @baseColor
  @brandPrimary
  @brandSuccess