Zostań klientem korporacyjnym
Wyślij zapytanie

  Hotel Atos

  HOTEL ATOS WARSZAWA

  Szybkie połączenia z centrum Warszawy, doskonały dojazd z lotniska i wysoki standard za rozsądną cenę – to propozycja Hotelu Atos** dla gości odwiedzających stolicę. Niespełna trzy kilometry dzielą obiekt od znanych zabytków, jak np. Pałacu w Wilanowie czy Park w Łazienkach Królewskich. Tradycyjna polska gościnność i atrakcyjne warunki pobytu sprawiają, że hotel to doskonała propozycja dla turystów i biznesmenów.
  POBIERZ FOLDER HOTELU
   

   

  POKOJE

  Hotel Atos** proponuje wygodny nocleg w jednym z 230 pokoi. Ich zróżnicowany wystrój oraz wyposażenie są cenione i lubiane przez gości. Hotelowe pokoje należą do klasy KOMFORT i DOUBLE LUX. Specjalnie dla gości niepalących przygotowano ofertę noclegową z pokojami nieskażonymi dymem tytoniowym. W hotelu mile widziane są zwierzęta. START hotel Atos** jest również przystosowany do pobytu osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje z łazienkami (kabina prysznicowa, umywalka, toaleta). We wszytkich pokojach jest TV oraz bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu.
  Doba hotelowa od 14:00 do 12:00

   

  Restauracja

  Śniadania - serwowane są w godzinach 6.30-10.30, w cenie 30 PLN.

  KONFERENCJE I SZKOLENIA

  Hotel oferuje klimatyzowaną i profesjonalnie wyposażoną kameralną salę, która doskonale sprawdzi się w przypadku szkolenia lub warsztatu w gronie kilkunastu osób.
  Może być ona wykorzystana również jako miejsce dowolnego typu spotkań biznesowych, np. negocjacji lub rozmów rekrutacyjnych.
  Sala wyposażona jest w: projektor multimedialny, ekran, flipchart, internet, klimatyzację oraz możliwość zaciemnienia
  @textColor
  @lightBgColor
  @midBgColor
  @darkBgColor
  @baseColor
  @brandPrimary
  @brandSuccess